Зоряний Лорд - Вартові Галактики - Колекційна фігурка Marvel Legends

950,00 ₴
В наявності
SKU
1135
Зоряний Лорд - Вартові Галактики - Колекційна фігурка Marvel Legends можна придбати з інкрементом of 1

Колекційна фігурка Зоряний Лорд (Вартові Галактики) від компанії-виробника іграшок Hasbro (США).

Інтернет-магазин Супергерої представляє іграшку Зоряний Лорд (Вартові Галактики) від американської компанії Hasbro. Колекційна фігурка увійшла до лінійки модельок Marvel Legends Guardians of the Galaxy.

Зоряний Лорд, або Пітер Квілл - напів людина, а на половину богоподібна істота. Його батько, якого він не знав змалку, відшукав його у зрілому віці та відкрив таємницю його походження. Пітер - не просто звичайна людина з Землі, він здатен керувати та спрямовувати енергію, створювати з її допомогою нові речі, матерії, планети!

Колекційна фігурка Зоряний Лорд (Вартові Галактики) створена з високоякісного нетоксичного пластику за допомогою найсучасніших технологій. Іграшка є абсолютно нешкідливою. В неї рухаються руки, ноги, та крутиться шия, оскільки моделька оснащена багатьма точками артикуляції. Це дозволяє надавати їй різних поз. Кожна, навіть найдрібніша деталь опрацьована дуже ретельно, тому фігурка Зоряного Лорда є справжньою копією персонажа фільму, який наче зійшов з екрану. В рисах обличчя впізнається Кріс Пратт - актор, що зіграв роль Пітера Квілла у кінострічках Marvel. До комплекту також входить змінні голова та зброя Зоряного Лорда. Кожна дитина чи навіть дорослий фанат коміксів буде в захваті від цієї іграшки!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Зоряний Лорд Вартові Галактики у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Вперше Зоряний Лорд з'явився у коміксах ще у далекому 1976 році. Згодом його історія кілька разів змінювалась, а в кінострічках "Вартові Галактики" від класичного Зоряного Лорда не  лишилося майже нічого.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Зоряний Лорд - Вартові Галактики - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix