Зоряний Лорд Пітер Квілл - Вартові Галактики - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 350,00 ₴
В наявності
SKU
1122
Зоряний Лорд Пітер Квілл - Вартові Галактики - Колекційна фігурка Marvel Legends можна придбати з інкрементом of 1

Зоряний Лорд - колекційна фігурка від компанії Hasbro (США)

Інтернет-магазин Супергерої представляє яскраву новинку від американської компанії Hasbro! Зоряний Лорд - іграшка за мотивами кінострічки "Вартові Галактики 2", що зображує головного героя фільму, Пітера Квілла.

Пітер - людина з дивовижною долею. Він ніколи не знав свого батька, а мати втратив ще у малому віці. Одразу після цього він був викрадений групою космічних бандитів на чолі з Йондо, та, зростаючи, допомагав йому в темних справах. Сягнувши дорослого віку, Квілл пішов своїм шляхом, ніколи не забуваючи того, чого навчився на службі в Йонду. Формування групи, що стала Вартовими Галактики, справи з каменем нескінченності, порятунок (неодноразовий!) галактики та багато інших пригод - все це зробило з Пітера Квілла справжнього супергероя!

Зоряний Лорд - фігурка з серії Marvel Legends Guardians of the Galaxy Vol.2. Вона зроблена з високоякісного пластику та вкрита стійкою нетоксичною краскою, тому є абсолютно нешкідливою. Іграшка Зоряний Лорд обладнана багатьма точками артикуляції, тож в неї згинаються кінцівки та крутиться шия. Це дозволяє надавати різних поз. Ретельний підхід до створення найдрібніших деталей модельки робить її справжньою копією персонажа з фільму! Знаменитий костюм Зоряного лорда виглядає дуже натурально, а в рисах обличчя впізнається актор Кріс Пратт, що зіграв Пітера Квілла в кінострічках Marvel. До набору також входять різні елементи зброї супергероя. Колекційна фігурка Зоряного Лорда не залишить байдужим жодну дитину чи навіть дорослого шанувальника коміксів!

Крім того, в комплекті є одна з частин модельки Тітуса. Цілком її можна отримати, зібравши всі іграшки серії Guardians of the Galaxy Vol.2. Спробуй зробити це та вигадуй нові пригоди разом з усією командою Вартових Галактики!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Зоряний Лорд Пітер Квіл у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Зоряний Лорд з коміксів відрізняється від свого екранного прототипу. Народження, дитячі роки та юність на папері та в фільмі абсолютно різні, теж саме і з історію появи Вартових Галактики. Корабель Зоряного Лорда в коміксах - жива істота, здатна міняти форму та сутність.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Зоряний Лорд Пітер Квілл - Вартові Галактики - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix