Жук - Колекційна фігурка Marvel Legends

999,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1123

Колекційна фігурка Жук від Hasbro, Marvel Legends The Amazing Spider-Man 2: Homecoming.

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Жук від Hasbro, що увійшла до серії іграшок Marvel Legends The Amazing Spider-Man 2: Homecoming.

Абнер Дженкінс, колишній механік, використав свої знання та навички, щоб створити собі супер броню, і з її допомогою набути багатства та слави. Ставши відомий як Жук, він ні за що не відступиться від своєї мрії!

Фігурка Жук зроблена з якісного пластику та вкрита стійкою нетоксичною фарбою. Іграшка має багато точок артикуляції, тому в неї згинаються руки, ноги, крутиться шия. Це дозволяє надавати модельці різних поз. Приголомшливий рівень деталізації справляє враження на кожного, хто бере фігурку Жука в руки, Моделька стане справжньою прикрасою для будь-якої колекції!

До набору також входить частина фігурки Стерв'ятника. Отримати його цілком можна зібравши всі іграшки серії The Amazing Spider-Man 2: Homecoming. Спробуй зробити це і насолоджуйся яскравою колекцією супергероїв Marvel!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Жук Marvel Legends у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Згідно з коміксами, людей, що у різні часи вдягали броню Жука та брали собі таке ім'я, було троє: Абнер Дженкінс, Лейла Девіс та Дженіс Лінкольн. Найбільш відомим серед них є перший.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Жук - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix