Залізна Людина-павук - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 450,00 ₴
В наявності
SKU
1160
Залізна Людина-павук - Колекційна фігурка Marvel Legends можна придбати з інкрементом of 1

Фігурка Залізна Людина-Павук (Iron Spider) від американської компанії Hasbro. Серія Avengers Marvel Legends Series Build-a-Figure: Thanos.

Інтернет-магазин Супергерої з радістю представляє колекційну фігурку Залізна Людина-павук від американської компанії Hasbro. Моделька входить в серію Avengers Marvel Legends Series Build-a-Figure: Thanos!

Колекційна фігурка Залізна Людина-павук зображує персонажа таким, яким він постав перед глядачами в фільмі "Месники: Війна Нескінченності". Пітер Паркер отримав абсолютно новий костюм від Тоні Старка. Відомий як "Залізний павук" (Iron-Spider), костюм має високотехнологічну металеву обробку, в нього світяться очі, також присутня велика золотиста емблема павука.

Іграшка зроблена з високоякісного пластику з безліччю точок артикуляції. На окрему увагу заслуговує артикуляція і деталізація модельки. Майстри Hasbro перевершили самих себе і створили зразкову копію персонажа фільму. Ця унікальна екшн-фігурка Залізної Людини-павука стане неймовірною знахідкою для колекціонерів супергероїв Marvel Comics.

У комплект входить одна з частин модельки Таноса, яку можна отримати, зібравши всі фігурки серії Avengers Marvel Legends Series Build-a-Figure: Thanos. Спробуй зробити це і насолоджуйся цікавою грою в оточенні легендарних персонажів!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Залізна Людина-павук будь-яким зручним для вас способом.

Чи Ви знали?

Броня Залізної Людини-павука зроблена з того ж сплаву, що й костюми Тоні Старка.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Залізна Людина-павук - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix