Залізна Людина - Колекційна фігурка Marvel Black Panther Legends

1 150,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1151

Колекційна фігурка Залізна Людина від американської компанії Hasbro. Серія Marvel Black Panther 6-inch Legends.

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Залізна Людина від Hasbro (США). Іграшка належить до серії Marvel Black Panther 6-inch Legends та зображує супергероя таким, яким він постає у кінострічці "Чорна Пантера".

Залізна Людина Тоні Старк подолав вже багато випробувань у своєму житті, тож залюбки ділиться своїм досвідом з іншими надзвичайними особистостями. І тепер, коли загадкова Ваканда та її принц Т'Чалла потребують допомоги, Залізна Людина не лишиться осторонь!

Колекційна фігурка Залізної Людини зроблена з якісного нетоксичного пластику та вкрита стійкою фарбою, що не пристає до рук. Моделька має безліч точок обертання, тож в неї згинаються руки, ноги, крутиться голова. Це дозволяє надавати іграшці будь-яких поз з фільму. Головною особливістю фігурки Залізної Людини є надзвичайна деталізація кожної, навіть найдрібнішої детальки. Додаткові аксесуари у вигляді зброї та плазмових пострілів урізноманітнюють можливості модельки. До того ж, у наборі є змінна голова з обличчям Тоні Старка. Колекційна фігурка Залізної Людини сподобається як дітям, так і дорослим колекціонерам!

Розмір фігурки: 15 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Залізна Людина Marvel Black Panther Legends у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Футбол - улюблена гра Тоні Старка.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Залізна Людина - Колекційна фігурка Marvel Black Panther Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix