Залізна Людина Марк 43 - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 150,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1117

Фігурка Залізна Людина "Mark 43" Тоні Старк, від знаменитого виробника колекційних фігурок Hasbro.

Фігурка популярного героя всесвіту коміксів Marvel - Залізна Людина (Iron Man "Mark 43") Тоні Старк, від знаменитого виробника колекційних фігурок Hasbro.

Тоні Старк, в сприянні зі своїм високотехнологічним костюмом Залізної Людини "Mark 43", має низку здібностей: броня костюма здатна витримувати до 70 тонн і оснащена низкою функцій - лазерами, ракетами, записувальними та ідентифікаційними пристроями, а спеціальні черевики дозволяють йому повноцінно літати. Саме модель "Mark 43" допомогла Тоні Старку та іншим Месникам здолати підступного Альтрона!

Колекційна фігурка Залізної Людини "Mark 43" сягає 15 см у висоту та відтворена дуже реалістично. Розробники доклали не аби яких зусиль, передаючи найдрібніші риси супергероя. Діти та фанати коміксів будуть у захваті від цієї яскравої модельки!

Іграшка Залізна Людина "Mark 43" зроблена з високоякісного пластику та обладнана численими точками артикуляції, завдяки чому в неї згинаються руки, ноги та крутиться шия. Це дозволяє надавати фігурці безліч різних поз. Змінна голова Тоні Старка доповнює комплект.

Також є елемент у вигляді лівої ноги легендарного Таноса (Thanos) - злодія вселенського масштабу, якого можна побудувати з деталей, що входять в кожен коробок цієї серії Marvel Legends. Збери всіх героїв разом, створи суперкоманду і спробуй кинути виклик наймогутнішому з усіх злодіїв!

Висота фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Залізна Людина "Mark 43" у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Тоні Старк входить до списку 15 найбагатших вигаданих персонажів від Forbes. Зі статком у 12,4 мільярда доларів, він посів у ньому почесне 4 місце. Маєток Старка у рейтингу найдорожчих вигаданих споруд був оцінений у 50,8 млн доларів та зайняв 10 місце.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Залізна Людина Марк 43 - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix