Залізна Людина - Колекційна фігурка 30 см - Marvel Legends

1 450,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1137

Велика іграшка Залізна Людина 30 см заввишки від компанії Hasbro (США)

Інтернет-магазин Супергерої представляє велику іграшку Залізна Людина - фігурку 30 см заввишки від американської компанії Hasbro.

Залізна Людина, справжнім ім'ям якого є Тоні Старк, - це один з найулюбленіших супергероїв всесвіту Marvel. Неповторна харизма, впевненість у собі, видатний інтелект - він уособлює собою успіх. Дивлячись на нього, глядач розуміє, що будь-які проблеми можна вирішити, навіть коли обставини складаються не на твою користь, і здається, що виходу нема. Тоні вчить ніколи не опускати руки та вірити в себе. 

Іграшка Залізна Людина 30 см зроблена з високоякісного пластику та є дуже рухомою. Вона оснащена багатьма точками артикуляції, завдяки чому в неї рухаються кінцівки та крутиться шия. Моделька передана максимально наближено до екранного прототипу. Жоден шанувальник фільмів та коміксів Marvel не зможе встояти перед іграшкою Залізна Людина!

До набору входять змінні руки, елементи у вигляді лазерних пострілів, що вставляються у долоні, а також змінна голова Тоні Старка.

Розмір фігурки: 30 см

Розмір упаковки: 8 * 24 * 35 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити іграшку Залізна Людина у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Фільми про Залізну Людину є одними з найбільш прибуткових. У якості гонорару за свій перший фільм серії (2008 року) Роберт Дауні-молодший запросив певний відсоток від прибутку та не прогадав, отримавши зрештою більш ніж 50 мільйонів доларів. За роль у фільмі "Месники: Війна нескінченності" він має отримати не менше ста мільйонів. 

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Залізна Людина - Колекційна фігурка 30 см - Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix