Віжен: Месники - Колекційна фігурка Marvel Legends

Спеціальна ціна 950,00 ₴ Стара ціна 1 150,00 ₴
В наявності
SKU
11123
Віжен: Месники - Колекційна фігурка Marvel Legends можна придбати з інкрементом of 1

Фігурка Вижен від американської компанії Hasbro входить в Avengers серію Marvel Legends Series Captain America: Civil War.

Інтернет-магазин Супергерої з радістю представляє колекційну фігурку Вижен від американської компанії Hasbro. Моделька входить в Avengers серію Marvel Legends Series Captain America: Civil War, натхненна персонажем з фільму Капітан Америка: Громадянська війна.

Вижен (Vision) - Андроїд, що кидає виклик фізиці, бореться як Месник, щоб захистити камінь нескінченності, який допоміг створити його.

Фігурка Вижен зроблена з високоякісного пластику з безліччю точок артикуляції. На окрему увагу заслуговує артикуляція і деталізація модельки. Ця унікальна моделька Вижен серія Капітан Америки: Громадянська війна стане неймовірною знахідкою для шанувальників Месників і колекціонерів супергероїв Marvel Comics.

У комплект входить частина вражаючою бонусної фігурки Тора, у вигляді тулуба і молота, яку можна отримати, зібравши всі фігурки серії з серії Hasbro Marvel Legends Build-a-Figure: Thor. Спробуй зробити це і насолоджуйся цікавою грою в оточенні легендарних персонажів!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Вижен будь-яким зручним для вас способом.

А чи знаєте Ви?

Вижен поглинає навколишню сонячну енергію за допомогою сонячного каменю на лобі, що забезпечує необхідну потужність для його функцій: самостійний ремонт і відновлення. Він також здатний випускати цю енергію у вигляді оптичних пучків інфрачервоного і мікрохвильового випромінювання. Володіє надлюдським інтелектом і рефлексами.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Віжен: Месники - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix