Веном - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 250,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1171

Колекційна фігурка Веном із серії Marvel Legends Monster Venom Build-a-Figure від Hasbro

Колекційна фігурка Веном серії Marvel Legends Monster Venom Build-a-Figure - це черговий шедевр від легендарної компанії Hasbro, який припаде до душі всім шанувальникам коміксів про сімбіотов!

Едді Брок в образі жахливого симбиота - Venom, промальований максимально детально і реалістично. Іграшка Веном зроблена з пластику високої якості і оснащена безліччю точок артикуляції, тому у неї гнуться руки, ноги і крутиться шия. Це дозволяє надавати модельці будь-яку позу під час гри! У комплекті також є дві змінні голови: Едді Брок і голова Венома з відкритим ротом, а також знімна деталь сімбіонтних вусиків від шиї.

Додатковий бонус, що входить в кожен набір серії - деталі (нога) Монстра Веном (Monster Venom). Цю фігурку можна зібрати, отримавши всі фігурки серії Marvel Legends Monster Venom Build-a-Figure. Збери їх усіх, отримай бонусну іграшку і насолоджуйся різноманітною і захоплюючою грою!

Висота фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Венома серії Marvel Legends Monster Venom Build-a-Figure будь-яким зручним для вас способом.

А чи знаєте Ви?

В травні 2017 року Sony оголосила, що Том Харді виконає головну роль в «Веномі», і новий фільм вийде в жовтні 2018 року, тому Hasbro представив серію Marvel Legends, присвячену йому і його суміжним персонажам.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Веном - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix