Тор, Єнот Ракета і Ґрут: Війна нескінченності - Набір колекційних фігурок Marvel Legends

1 999,00 ₴
В наявності
SKU
1178
Тор, Єнот Ракета і Ґрут: Війна нескінченності - Набір колекційних фігурок Marvel Legends можна придбати з інкрементом of 1

Набір колекційних фігурок за мотивами фільму "Месники: Війна нескінченності" від легендарної американскої компанії Hasbro. В комплект входять модельки Тора, Єнота Ракети та Ґрута-підлітка

Інтернет-магазин Супергерої представляє набір колекційних фігурок за мотивами фільму "Месники: Війна нескінченності" від легендарної американської компанії Hasbro. В комплект входять модельки Тора, Єнота Ракети і Ґрута-підлітка.

Зверніть увагу: цей набір - єдиний спосіб отримати в колекцію фігурку Ґрута-підлітка з аксесуаром у вигляді ігрового планшета!

Тор, Єнот Ракета і Ґрут об'єднані єдиною метою - зупинити скаженого титана Таноса, не дозволивши йому знищити половину живих організмів у всесвіті. Космічних супергероїв чекають фантастичні пригоди, які ти сам тепер можеш їм вигадати!

Екшн-фігурки Тора, Ракети і Ґрута зроблені з якісного пластику й вкриті стійкою фарбою. Модельки оснащені багатьма точками артикуляції, що робить їх неймовірно рухливими. Згинаючи руки та ноги під різними кутами, можна придавати іграшкам різноманітні пози та моделювати будь-які ситуації з фільму!

В комплект також входять аксесуари героїв: меч Тора, планшет Ґрута, два бластери і пушка Єнота Ракети!

Розмір упаковки: 7.5 * 27 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити набір екшн-фігурок Тор, Єнот Ракета і Ґрут-підліток від Marvel Legends будь-яким зручним для вас способом.

Чи Ви знали?

Фільм "Месники: Війна нескінченності" став кульмінацією кіно-всесвіту, об'єднавши в одній точкці майже всіх супергероїв (за невеликим винятком). Але найбільше любові фанатів сконцентрувалось саме в шатлі Єнота Ракети, в якому вони разом з Тором та Ґрутом відправились до Зоряної Кузні.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Тор, Єнот Ракета і Ґрут: Війна нескінченності - Набір колекційних фігурок Marvel Legends
Ваша оцінка
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix