Спайдер-Британія - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 150,00 ₴
В наявності
SKU
1130
Спайдер-Британія - Колекційна фігурка Marvel Legends можна придбати з інкрементом of 1

Колекційна фігурка Спайдер-Британія від легендарної американської компанії Hasbro.

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Спайдер-Британія від легендарної американської компанії Hasbro. Ця чудова іграшка увійшла до лінійки фігурок Marvel Legends Series Multiverse Spider-Men.

Спайдер-Британія, або Людина-павук-UK - це британська версія відомого супергерою з паралельного виміру Marvel. Вперше з'явився у 7 випуску коміксу Чудовий Людина-павук (The Amazing Spider-man #7).

Фігурка Спайдер-Британія зроблена з високоякісного пластику та вкрита стійкою нетоксичною фарбою. Іграшка має багато точок артикуляції, тому в неї згинаються кінцівки, та крутиться шия. Завдяки цьому їй можна надавати різні пози. Надретельна деталізація кожної дрібниці робить модельку достовірною копією персонажа коміксів. Жодна дитина, або навіть дорослий колекціонер фігурок Marvel не зможе відмовитись від іграшки Спайдер-Британія!

Як і до кожного набору лінійки Marvel Legends Series Multiverse Spider-Men, до цього комплекту також входить частина фігурки Піщаної Людини. Отримати її цілком можна здобувши всі іграшки серії. Спробуй об'єднати легендарних супергероїв мультивсесвіту Marvel разом та вигадуй їм власні надзвичайні пригоди!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Спайдер-Британія у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Спайдер-Британія є дуже молодим супергероєм відносно свого "батька" - класичного Людини-павука. Британська версія з'явилася лише в жовтні 2014 року. 

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Спайдер-Британія - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix