Сокіл - Колекційна фігурка Marvel Legends Civil War

850,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1141

Колекційна фігурка Сокола, супергероя з Месників, від компанії Hasbro (США).

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Сокола, супергероя з Месників, від американської компанії Hasbro. Зроблена за образом персонажа з фільму "Капітан Америка: Перший Месник", іграшка увійшла до Marvel Legends Series 6-inch Captain America: Civil War.

Справжнє ім'я Сокола - Семюел Томас Вілсон. Народився та виріс у Гарлемі, намагаючись завжди робити правильні вчинки. Але втративши в результаті нападу злочинців спочатку батька, а згодом і матір, юний Сем у відчаї й сам став на злочинний шлях. Якось доля звела його з Червоним Черепом - головним ворогом Капітана Америки. Злодій вирішив використати Сокола у боротьбі проти Кепа, але зрештою Сем став на бік Капітана Америки, допоміг здолати Червоного Черепа та на довгі роки прив'язався до Стіва Роджерса.

Колекційна фігурка Сокола створена з якісного пластику та вкрита стійкою нетоксичною фарбою. Моделька оснащена безліччю точок артикуляції, тож в неї рухаються кінцівки та крутиться шия. Це дозвзоляє надавати багато різних поз. Іграшка має неймовірний рівень деталізації, кожен елемент пророблений дуже ретельно, тому фігурка Сокола дуже схожа на свій екранний прототип. Ця моделька справить враження як на дитину, так і на дорослого шанувальника коміксів Marvel, ставши чудовим доповненням до будь-якої колекції!

Висота фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Сокіл Marvel Legends у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Сокіл увійшов до сотні найвидатніших супергероїв коміксів всіх часів за версією IGN. У відповідному списку він посів 96 місце.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Сокіл - Колекційна фігурка Marvel Legends Civil War
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix