Симбіот Токсин - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 259,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1102

Фігурка Симбіот Токсин від всесвітньо відомої компанії-виробника фігурок Hasbro.

Інтернет-магазин Супергерої з радістю представляє іграшку Симбіот Токсин від легендарної компанії-виробника колекційних фігурок Hasbro. Модель симбіота входить до культової лінійки іграшок Marvel Legends.

Фігурка Симбіот Токсин зображує третього симбіота світу Людини-павука, який з'явився в коміксах набагато пізніше своїх попередників - Карнажа та Венома. Саме він став першим з інопланетних паразитів цього виду, хто приєднався до Людини-павука.

Іграшка Симбіот Токсин зроблена з якісного пластику та вкрита стійкою нетоксичною фарбою. Надретельна проробка кожної деталі робить фігурку точною копією персонажу коміксів, наче той просто взяв та зійшов з паперових сторінок. Більше десятка точок артикуляції дозволяють надавати модельці різних поз, бо в неї крутяться руки, ноги й голова. Також в наборі є змінні кисті та частинка, що зображує застиглий вогонь.

Доповнює комплект бонусний елемент - частинка Зеленого Гобліна. Фігурку цього легендарного злодія можна отримати, якщо зібрати всю лінійку іграшок Amazing Spider-man 2 Marvel Legends. Спробуй зробити це та насолоджуйся цікавою грою в оточенні культових персонажів!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Симбіот Токсин у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Симбіот Токсин здатен піднімати до 90 тонн. Він має більш розвинені здібності, ніж Веном та Карнаж, його попередники. Вперше з’явився у коміксах у 2004 році.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Симбіот Токсин - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix