Рукавичка Людини-павука і супербластер, що стріляє рідкою павутиною

Спеціальна ціна 1 150,00 ₴ Стара ціна 1 650,00 ₴
В наявності
SKU
1301
Рукавичка Людини-павука і супербластер, що стріляє рідкою павутиною можна придбати з інкрементом of 1

Рукавичка і супербластер Людини-павука для стрільби рідким павутинням

Зізнайся, не раз і не два ти мріяв стати Людиною-павуком, сміливим борцем зі злом та злочинністю! І не варто ніяковіти - здібності, здобуті завдяки укусу павука та вродженій винахідливості Пітера Паркера, є предметом жадання дітей по всьому світу.

Відтепер з’явилася можливість відчути себе істинним супергероєм! Рукавичка та супербластер, що стріляє рідким павутинням, дозволять уявити себе справжнім Спайдерменом. Вдягнувши рукавичку Людини-павука і спеціальний тримач для балончика, дитині лишається лише нажати на важіль, і павутина вилетить в повітря! Рідина є абсолютно безпечною, не завдає шкоди речам та збирається дуже легко. Крім того, замість використання рідкої павутини, стріляти можна звичайною водою.

Матеріалом для іграшки послужили якісні полімери.

Рекомендований вік: від 5 років

Розмір: 23 * 25 * 7 см

Вага: 459 г

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити рукавичку Людини-павука і супербластер, що стріляє рідкою павутиною, у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Людина-павук майже завжди користувався спеціальними пускачами для павутини. Упродовж деякого часу він отримав здібність випускати органічне павутиння, не прибігаючи до допомоги технічних засобів, але потім він втратив її, й по сьогодні користується спеціальними пристроями.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Рукавичка Людини-павука і супербластер, що стріляє рідкою павутиною
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix