Росомаха - Колекційна фігурка (Marvel Legends Wolverine)

1 150,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1139

Колекційна фігурка Росомахи від компанії Hasbro (США).

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Росомаха від американської компанії Hasbro. Іграшка, що зображує найпопулярнішого Ікс-мена, увійшла до культової серії Marvel Legends X-Men.

Джеймс Логан - мутант, що має низку надлюдських здібностей. Він здатен дуже швидко заліковувати будь-які пошкодження, має імунітет до більшості наркотичних речовин та ядів. На кожній з рук розташовані по три висувних кігтя. Завдяки участі у військовому експерименті, Росомаха отримав скелет з найміцнішого металу на планеті - адамантію. Але втратив пам'ять і присвячує весь свій час пошукам відповідей на питання, хто він такий. 

Колекційна фігурка Росомахи зроблена з якісного пластику та вкрита стійкою нетоксичною фарбою. Іграшка має багато точок артикуляції, тож в неї згинаються руки, ноги, крутиться шия. Моделька відрізняється дуже високим рівнем деталізації. Фігурка Росомахи сподобається як дітям, так і дорослим шанувальникам коміксів.

Висота фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Росомаха Marvel Legends у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Адамантій (метал, що було використано для зміцнення скелету Росомахи) - найпрочніша речовина на Землі. Кігтями з адамантію супергерой може різати майже все - інші метали, дерево, камень. Виключення - предмети з адамантію та вібраніуму (наприклад, щит Капітана Америки).

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Росомаха - Колекційна фігурка (Marvel Legends Wolverine)
Ваша оцінка
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix