Примарний вершник на мотоциклі - Колекційний набір Marvel Legends

1 995,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1161

Колекційний набір Примарний вершник на мотоциклі Marvel Legends Ghost Rider with Flame Cycle від американської компанії Hasbro.

Інтернет-магазин Супергерої представляє довгоочікуваний колекційний набір Marvel Legends - Примарний вершник на мотоциклі від американської компанії Hasbro.

Мотоцикліст-каскадер Джонні Блейз, уклавши угоду з дияволом, підписав контракт і продав свою душу. В результаті цієї пекельної комерції він отримав змогу перетворюватись на Примарного вершника - надприродну істоту, що володіє надлюдськими здібностями. Їдучи на повній швидкості на мотоциклі з язиками полум'я, Примарний вершник вершить пекельне правосуддя за вказівкою Сатани.

Колекційний набір Примарний вершник і "Пекельний" мотоцикл - це високоякісна копія відомого персонажа Marvel Comics, що відрізняється класичним дизайном і чудовою артикуляцією. Модель Примарного вершника оснащена великою кількістю точок артикуляції, що дозволяє надавати різні пози. Колекційна фігурка Примарного Вершника і "Пекельного" мотоцикла обов'язково сподобається як дитині, так і дорослому прихильнику коміксів і фільмів Marvel!

Розмір фігурки: 15 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити набір Примарний вершник на мотоциклі Marvel Legends будь-яким зручним для вас способом.

А чи знаєте Ви?

Примарний вершник випускає з рук, очей та рота "пекельний" вогонь, який спалює не тільки тіло, а й душу. Караючий погляд змушує жертву відчути весь біль коли небудь заподіяний іншим.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Примарний вершник на мотоциклі - Колекційний набір Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix