Оптимус Прайм - Іграшка Трансформер - серія "Роботи під прикриттям"

1 050,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1201

Легендарний робот трансформер Оптимус Прайм - іграшка серії Robots in Disguise (Роботи під прикриттям).

Хто ж не чув про Трансформерів - величезні одухотворені машини, що прибули на Землю задля охорони її мешканців та боротьби з підступними десептиконами?

Популярність роботів, що у повсякденному житті маскуються під звичайні автомобілі, підігрівається коміксами, мультсеріалами та коштовними сучасними блокбастерами. Але починалося все саме з іграшок, що вміли трансформуватися з машин на роботів, і навпаки.

Оптимус Прайм - це лідер автоботів, голова спротиву десептиконам і надія всіх добрих сил. Його міць, розум і таланти - щедрий дар людям і найпотужніша зброя проти зла.

Оптимус Прайм - іграшка з колекції Robots in Disguise (Роботи під прикриттям). Трансформер відрізняється поліпшеною деталізацією та простотою. Лише три нескладні рухи, і грізний робот перетворюється на вантажівку!

Іграшки трансформери дуже корисні для дітей. Необхідність проводити маніпуляції для перетворення сприяє розвитку просторової уяви, дрібної моторики та логічного мислення. А головне, купити іграшку Оптимус Прайм - це подарувати дитині справжнього товариша, що завжди буде поруч і розумітиме всі її проблеми.

Висота фігурки: 20 см

Рекомендований вік: від 5 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити трансформер Оптимус Прайм у будь-який зручний для вас спосіб. 

Чи Ви знали?

Незважаючи на свою суперсилу, майже у кожному серіалі Оптимус Прайм гине. Але згодом він неодмінно воскресає, ще більш мудрим та могутнім, ніж був раніше.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Оптимус Прайм - Іграшка Трансформер - серія "Роботи під прикриттям"
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix