Нічний Змій: Люди Ікс / Сила Ікс - Колекційна фігурка Marvel Legends

Спеціальна ціна 999,00 ₴ Стара ціна 1 150,00 ₴
В наявності
SKU
11130
Нічний Змій: Люди Ікс / Сила Ікс - Колекційна фігурка Marvel Legends можна придбати з інкрементом of 1

Фігурка Нічний Змій від американської компанії Hasbro, що зображає Ікс-мена, увійшла в культову серію Marvel Legends X-Force.

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Нічний Змій від американської компанії Hasbro. Іграшка, що зображає легендарного Ікс-мена, увійшла в культову серію Marvel Legends X-Force.

Курт Вагнер - мутант Нічний Змій, приєднується до воєнізованої групі супер-істот, відомих як Сила Ікс (X-Force). Використовуючи свої липкі руки, гострий хвіст, пронизливі жовті очі, а також надлюдську спритність і здатність к телепортації з місця на місце, щоб скоротити протидію.

Колекційна фігурка Нічного Змія відрізняється високою чіткістю і деталізацією, зроблена з якісного пластика і покрита стійкою нетоксичного фарбою. Іграшка оснащена безліччю точок артикуляції, тому у неї згинаються руки, ноги, а також крутиться шия та хвіст.

У комплект входять змінні кисть руки, дві голови і меч, а в якості бонусу до іграшки Нічний Змій частина модельки Вендиго (Wendigo), яку можна зібрати цілком, отримавши всі фігурки серії Marvel Legends X-Force. Збери всю хвилю фігурок і насолоджуйся захоплюючою грою в оточенні легендарних персонажів!

Фігурка Нічний Змій сподобається як дітям, так і дорослим шанувальникам коміксів!

Висота фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Нічний Змій: X-Force будь-яким зручним для вас способом.

А чи знаєте Ви?

Нічний Змій завдяки темно-синьому забарвленню шкіри може зливатися з тінями, за допомогою нічного зору може бачити в темряві, а також у Курта Вагнера є зціляючий фактор.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Нічний Змій: Люди Ікс / Сила Ікс - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix