Місячний Лицар - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 250,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1124

Колекційна фігурка Місячний Лицар від Hasbro (США). Marvel Legends The Amazing Spider-Man 2: Homecoming.

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Місячний Лицар від американської компанії Hasbro. Моделька увійшла до серії Marvel Legends The Amazing Spider-Man 2: Homecoming.

Місячний Лицар, справжнім ім'ям якого є Марк Спектор, вперше з'явився в коміксах ще у 1975 році. З дитинства віддаючи перевагу зайняттям спортом та боротьбі, він покинув дім у ранньому віці та пішов до армії США. Пройшовши шлях від простого солдата до одного з найкращих агентів ЦРУ, врешті решт він став найманцем та почав працювати на "Комітет", який і розробив для нього костюм Місячного Лицаря. Супергероя чекають дивовижні пригоди та непрості рішення, що вплинуть на долю всього світу.

Фігурка Місячний Лицар Marvel Legends зроблена з високоякісного пластику та вкрита стійкою нетоксичною фарбою. Іграшка оснащена багатьма точками артикуляції, тож в неї крутиться шия та рухаються кінцівки. Це дозволяє надавати різних поз. В комплекті також є змінні кисті та зброя. Розробники доклали зусиль, намагаючись зробити модельку схожою на персонажа коміксів. дуже ретельна деталізація справляє надзвичайне враження. Колекційна фігурка Місячний Лицар дуже сподобається як дітям, так і дорослим шанувальникам коміксів Marvel.

До набору також входить частина модельки Стерв'ятника. Отримати її цілком можна зібравши всі іграшки серії Marvel Legends The Amazing Spider-Man 2: Homecoming. Спробуй зробити це та насолоджуйся цікавою різноманітною грою в оточенні легендарних супергероїв!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Місячний Лицар Marvel Legends у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Марк Спектор, відомий як Місячний Лицар - син рабина, що переїхав до Сполучених Штатів ще у 30-ті роки 20-го сторіччя.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Місячний Лицар - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix