Містеріо - Людина - Павук: Далеко від дому - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 550,00 ₴
В наявності
SKU
11121
Містеріо - Людина - Павук: Далеко від дому - Колекційна фігурка Marvel Legends можна придбати з інкрементом of 1

Фігурка Містеріо з преміум артикуляцією і деталізацією від Hasbro. Серія Legends Series Людина-павук: Далеко від дому!

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Містеріо від американської компанії Hasbro. Іграшка, яка зображує хитрого ілюзіоніста, який використовуючи свою дотепність і технології, вбудовані в його костюм, який воює проти людини-павука, увійшла в культову серію Legends Series Spider-Man: Far From Home по фільму 2019 року "Людина - Павук: Далеко від дому" .

Колекційна модель Містеріо / Квентін Бек - це високоякісна копія ключового персонажа всесвіту Marvel, який з'являється в картині "Людина - Павук: Далеко від дому" у виконанні Джейка Джілленхола. Кожна деталь костюма праработана з неймовірною точністю і відрізняється дуже високим рівнем деталізації.

Колекційна фігурка Містерія зроблена з якісного пластика і покрита стійкою нетоксичного фарбою. Іграшка оснащена безліччю точок артикуляції, тому у неї згинаються руки, ноги, а також крутиться шия. Додаткові кисті рук, що входять в набір, також додають різноманітності. Шанувальники і колекціонери Marvel можуть гідно оцінити цю першокласну екшн-фігурку!

Як бонус до іграшки Містеріо, комплект містить ліву ногу бонусної модельки Розплавлений (Molten), яку можна зібрати цілком, отримавши всі фігурки серії Legends Series Spider-Man: Far From Home. Збери всю серію фігурок легендарних персонажів і створи колекцію, щоб зібрати вражаючу бонусну модель!

Висота фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Містеріо будь-яким зручним для вас способом.

А чи знаєте Ви?

Містеріо маг і гіпнотизер, здатний виконати паралельно кілька трюків, маючи вражаючий набір пристроїв для створення спецефектів, в тому числі шолом, який містить голографічні проектори.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Містеріо - Людина - Павук: Далеко від дому - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix