Залізна Людина - Колекційна фігурка Marvel Select

1 150,00 ₴
В наявності
SKU
1010
Залізна Людина - Колекційна фігурка Marvel Select можна придбати з інкрементом of 1

Фігурка відомого героя всесвіту коміксів Marvel Тоні Старка у його костюмі Залізної Людини (Iron Man). Вироблено компанією Diamond Select

Фігурка відомого героя всесвіту коміксів Marvel Тоні Старка у його костюмі Залізної Людини (Iron Man). Вироблено компанією Diamond Select, що відома своїми надзвичаними колекційними фігурками.

Костюм Залізної людини дарує Тоні Старку багато здібностей, які він вміло спрямовує на боротьбу зі злими силами. Броня може витримувати до 70 тонн навантаження. За потреби, у розпорядженні Залізної Людини опиняються лазери, кулемети, ракети, шпигунські пристрої та надпотужний комп'ютер з ознаками ШІ. Рективні двигуни, вмонтовані в рукавички та черевики, доволяють йому літати!

Фігурка Залізна Людина Marvel Select є 18 см заввишки, дуже яскрава та реалістична. Кожна деталь пророблена максимально ретельно, тому іграшка стане гарним подарунком як дитині, так і дорослому шанувальнику коміксів Marvel. Diamond Select використовує для своїх виробів дуже якісний пластик, ця моделька також не є виключенням. Маючи безліч точок обертання, фігурка Залізної Людини є дуже рухомою, в неї згинаються кінцівки та крутиться шия, тому іграшка є дуже рухомою. Набір також містить підставку-діораму.

Розмір фігурки: 18 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Залізної Людини від Marvel Select у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Перший мультсеріал про Залізну Людину вийшов у 1966 році, але був не дуже популярним. Було створено всього 13 серій (один сезон), після чого проект закрили.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Залізна Людина - Колекційна фігурка Marvel Select
Ваша оцінка
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix