Людина-мураха - Колекційна фігурка Marvel Select

1 350,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1004

Яскрава іграшка від компанії Diamond Select - колекційна фігурка Людина-мураха (Ant-Man)

Представляємо нову яскраву іграшку від Diamond Select, відомого в усьому світі виробника - колекційна фігурка Людина-мураха (Ant-Man), з лінійки іграшок Marvel Select.

Визначною рисою модельок Diamond Select є надзвичайний рівень деталізації та реалістичність. Колекційна фігурка Людина-мураха - ще одне тому підтвердження. Іграшка є копією екранного героя з однойменного фільму, що так сподобався глядачам. Зроблена с якісного нетоксичного пластику, моделька має багато точок артикуляції, тому в неї згинаються кінцівки та крутиться шия. До набору також входять три пари рук і мініатюрна фігурка, що символізує собою Людину-мураху у зменшеному стані.

Іграшка є дуже рухомою, тому дитина може самостійно змінювати положення тіла супергероя та вигадувати власні пригоди для легендарного персонажа! Не лише малюки, але й дорослі шанувальники коміксів Marvel будуть в захваті від цієї фігурки Людини-мурахи!

Розмір фігурки: 17 см

Доставка: по всій Україні

Чи Ви знали?

Розробка фільму про Людину-Мураху почалася ще наприкінці 1980-х років, але втілити задум у життя вдалося лише 25 років по тому. Кінофільм із Полом Раддом у головній ролі, що побачив світ у 2015 році, був дуже тепло прийнятий як глядачами, так і критиками.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Людина-мураха - Колекційна фігурка Marvel Select
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix