Веном - Колекційна фігурка Marvel Select

1 995,00 ₴
В наявності
SKU
1001
Веном - Колекційна фігурка Marvel Select можна придбати з інкрементом of 1

Фігурка Веном компанії Diamond Select за мотивами коміксів Людина-павук.

Diamond Select, один з найвідоміших світових брендів-виробників дитячих іграшок, представляє фігурку Венома, легендарного злодія зі світу Спайдермена.

Веном - істота-симбіот, паразит, що існує за рахунок хазяїна. Посилює його природні здібності, вивільняючи натомість найтемніші побажання. Дуже багато злодіїв та лиходіїв протистояло Людині-Павуку, але мабуть найважчий бій, що був в його житті - це бій із самим собою, який йому довелося прийняти, аби позбутися інопланетного костюма. Згодом, коли симбіот знайшов собі нову жертву, він став зватися Веномом, увійшовши до історії як один з найнебезпечніших злодіїв.

Фігурка Венома вироблена з пластику найвищої якості. Розробники приділили увагу кожній деталі, тому моделька суперзлодія виглядає дуже реалістично. Іграшка має багато точок обертання, тому в неї згинаються кінцівки та крутиться голова. Це дозволяє надавати фігурці різних поз, що урізноманітнює гру. Набір включає в себе аж чотири змінні голови та чотири кисті.

Розмір фігурки: 20 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Венома Marvel Select у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Вперше ім’я Веном було використано Едді Броком у випуску № 300 серії коміксів "Приголомшливий Людина-павук" (1984 р.) З того часу Веном перетворився на одного с найпопулярніших злодіїв світу.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Веном - Колекційна фігурка Marvel Select
Ваша оцінка
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix