Капітан Америка - Колекційна фігурка Marvel Select

1 190,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1007

Фігурка культового супергероя вигаданого світу Marvel - Капітан Америка (Captain America), від легендарного виробника іграшок Diamond Select

Інтернет-магазин Супергерої представляє фігурку культового супергероя вигаданого світу Marvel - Капітан Америка (Captain America), від легендарного виробника іграшок Diamond Select.

Створений, щоб стати ідеальним солдатом, Капітан Америка, або Стівен Роджерс, відмінно володіє холодною та вогнепальною зброєю, є першокласним розвідником, перебуває у бездоганній фізичній формі. Щодо головної своєї зброї, фірмового щита, то завдяки рокам тренувань він став наче ще однією частиною тіла Стіва Роджерса.

Колекційна фігурка Капітан Америка серії Marvel Select зроблена з високоякісного нетоксичного пластику. Кріс Еванс, що грає Стівена Роджерса у культовій кінофраншизі "Месники", легко впізнається навіть під маскою. Як раз такий неймовірний рівень деталізації й відрізняє іграшки Diamond Select від інших. Моделька Капітана Америки має багато точок артикуляції, тому в неї згинаються кінцівки та крутиться шия. Це дозволяє надавати будь-яку позу з фільму. В набір також входять усілякі фірмові аксесуари супергероя.

Розмір фігурки: 18 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Капітан Америка Marvel Select у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Стів Роджерс, Капітан Америка, народився у Брукліні, Нью-Йорк, але має ірландське коріння. Свого часу його батьки переїхали до Сполучених Штатів саме з Ірландії.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Капітан Америка - Колекційна фігурка Marvel Select
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix