Колекційна фігурка Халк - Marvel Select

1 650,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1006

Колекційна фігурка Халк від американської компанії Diamond Select

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Халк від американської компанії Diamond Select, що входить до серії іграшок за кінофільмом «Месники».

Моделька є копією екранного персонажа Брюса Беннера у стані перевтілення на Халка, якого зіграв Марк Руффало. Іграшка виглядає дуже реальною, що й не дивно, бо увага до кожної, навіть найдрібнішої деталі, є відмінною рисою іграшок бренду Diamond Select. Однак цього разу майстри компанії перевершили самих себе: колекційна фігурка Халк пророблена настільки ретельно, що навіть м'язи на тілі супергероя скопійований з анатомічною точністю. Грізний погляд з під кудлатих бров вражає уяву.

Іграшка Халк обладнана багатьма точками артикуляцї, що дозволяє надавати їй будь-яких поз з фільму. Моделька стане справжньою прикрасою для будь-якої колекції, а діти будуть просто в захваті від фігурки найсильнішого представника команди Месників!

Розмір фігурки: 23 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Халк Marvel Select у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Халк - найсильніша істота на нашій планеті (можливо, що й не тільки на ній). У спокійному стані здатен піднімати більше мільйона тонн. Але траплялося йому мати справу і зі значно більшими навантаженнями. Наприклад, одного разу він утримував величезну скелю, вагою у 150 млрд тонн.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Колекційна фігурка Халк - Marvel Select
Ваша оцінка
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix