Дедпул - Колекційна фігурка Marvel Select

1 269,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1009

Колекційна фігурка Дедпул (Deadpool), від легендарної компанії Diamond Select

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Дедпул (Deadpool), від легендарної компанії Diamond Select. Іграшка входить до лінійки модельок Marvel Select.

Дедпул - це найманець-мутант, головними рисами якого є здатність зцілювати рани та потреба постійно щось казати, тому він майже ніколи не замовкає. Також, він має імунітет до читання думок та інших видів ментальних атак.

Іграшка Дедпул серії Marvel Select виконана бездоганно якісно, кожна деталь пророблена надретельно, а схожість з екранним персонажем близька до абсолютної. Така приголомшлива якість - фірмовий знак виробів компанії Diamond Select. Матеріалом для модельки служить нетоксичний високоякісний пластик. Фігурка Дедпула буквально оживає в руках, бо вона оснащена великою кількістю точок артикуляції, тому всі кінцівки модельки рухаються вільно. Набір доповнюють стенд, що зображує вулицю, та 7 одиниць різноманітної зброї. Важко уявити собі дитину або фаната коміксів, якому б не сподобалась ця іграшка Дедпул з лінійки Marvel Select.

Розмір фігурки: 18 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Дедпул Marvel Select у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

У списку IGN "100 найкращих героїв коміксів всіх часів" Дедпул посів 32 місце. Видання Wizard у власному списку "200 кращих героїв коміксів усіх часів" відвела йому лише 182 сходинку.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Дедпул - Колекційна фігурка Marvel Select
Ваша оцінка
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix