Колекційна фігурка Чорна Пантера - Marvel Select

1 250,00 ₴
В наявності
SKU
1005
Колекційна фігурка Чорна Пантера - Marvel Select можна придбати з інкрементом of 1

Фігурка Marvel Чорна Пантера (Black Panther Marvel Select), від знаменитого виробника колекційних фігурок Diamond Select

Фігурка культового героя всесвіту коміксів Marvel - Чорна Пантера (Black Panther Marvel Select) від знаменитого виробника колекційних фігурок Diamond Select.

Колекційна фігурка Чорної Пантери є дуже реалістичною, як і інші модельки виробництва Diamond Select. Американська компанія відрізняється увагою до дрібних деталей та якістю виконання, тому кожна іграшка стає справжнім витвором мистецтва.

Іграшка Чорна Пантера - це ретельно пророблена та деталізована копія персонажа фільму, зроблена з високоякісного пластику. Має безліч точок артикуляції, так що у нього згинаються руки, ноги та крутиться голова. Це дозволяє надавати безліч різних поз. Кожна дитина або навіть дорослий шанувальник коміксів Marvel буде в захваті від колекційної фігурки Чорна Пантера!

Розмір фігурки: 18 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Чорна Пантера Marvel Select у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Існує три завершені томи коміксів про Чорну Пантеру, де головними героями буди послідовно королі Ваканди Т’Чака та його син Т’Чалла. У 2009 стартував четвертий том, головною героїнею якого є сестра Т’Чалли, Шурі.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Колекційна фігурка Чорна Пантера - Marvel Select
Ваша оцінка
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix