Веном - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 550,00 ₴
В наявності
SKU
1118
Веном - Колекційна фігурка Marvel Legends можна придбати з інкрементом of 1

Черговий шедевр від легендарної компанії Hasbro - фігурка Веном (Venom) серії Marvel Legends Spider-Man Infinite Series.

Колекційна фігурка Веном (Venom) серії Marvel Legends Spider-Man Infinite Series - це черговий шедевр від легендарної компанії Hasbro, що неодмінно вразить кожного прихильника коміксів про Людину-павука!

Один з принциповіших опонентів Пітера Паркера відтворений максимально детально та реалістично. Іграшка Веном зроблена з пластику найвищої якості, має безліч точок обертання, тож в неї рухаються ноги, руки та шия. Завдяки цьому модельці можна надавати будь-яких поз під час гри! У комплекті також є змінні кисті рук та голова.

Додатковий бонус, що входить до всіх наборів серії - деталі (дві голови) Поглинача (Absorbing Man). Цю фігурку можна побудувати, зібравши всі іграшки серії - Бена Рейлі, Жінку-павука, Джека О'Лантерна, Жука, Морбіуса, Стрімкого Демона та власне Венома. Збери їх всіх разом, отримай бонусну іграшку та відчуй справжнє задоволення від різноманітної та захопливої гри!

Висота фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігуркe Венома з серії Marvel Legends Spider-Man Infinite Series у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Веном має телепатичні здібності. Здатен випускати так званий психологічний крик, що впливає на підсвідомість оточуючих.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Веном - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix