Алий Павук - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 550,00 ₴
В наявності
SKU
1106
Алий Павук - Колекційна фігурка Marvel Legends можна придбати з інкрементом of 1

Фігурка Алий Павук (Scarlet Spider) від легендарної компанії-виробника іграшок Hasbro. Моделька входить до лінійки Marvel Legends Spider-Man Infinite Series

Інтернет-магазин Супергерої представляє фігурку Алий Павук (Scarlet Spider) від легендарної компанії-виробника іграшок Hasbro. Моделька входить до лінійки Marvel Legends Spider-Man Infinite Series.

Колекційна фігурка Алий павук - це якісне відтворення відомого персонажа коміксів Marvel зі світу Людини-павука. Яскрава та дуже якісна, ця моделька стане гарним подарунком як для дитини, так і для дорослого прихильника коміксів.

Іграшка Алий Павук (Бен Рейлі) створена з нетоксичного високоякісного пластику. Вона обладнана багатьма точками артикуляції, тому кінцівки і шия рухаються вільно. Це дозволяє надавати фігурці багато різних поз. Чотири змінні кисті рук, що входять до набору, також додають різноманітності.

На додачу до іграшки Алий Павук, в комплекті є елементи (голови) фігурки Носорога (Rhino). Його можна побудувати, зібравши всі модельки Marvel Legends Spider-Man Infinite Series. Крім Алого Павука, до неї входять Мисливець Кравен, Чудовий Веном, Хамелеон, Гонщик-примара та Білий тигр. Збери всю серію іграшок та насолоджуйся захопливою грою в оточенні легендарних персонажів!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Алий Павук Marvel Legends у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Алий Людина-павук з’являється у мультсеріалах "Людина-павук" 1994 року та "Великий Людина-павук", який почав виходити у 2012 році та продовжується й нині.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Алий Павук - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix