Людина-павук в саморобному костюмі - Колекційна фігурка Marvel Legends Homecoming

1 750,00 ₴
В наявності
SKU
1129
Людина-павук в саморобному костюмі - Колекційна фігурка Marvel Legends Homecoming можна придбати з інкрементом of 1

Колекційна фігурка Людина-павук в саморобному костюмі від американської компанії Hasbro.

Інтернет-магазин Супергерої представляє Вашій увазі колекційну фігурку Людина-павук в саморобному костюмі від американської компанії Hasbro. Іграшка зроблена за мотивами фільму "Людина-павук: Повернення додому" і увійшла до лінійки модельок Marvel The Amazing Spider-Man 2: Homecoming.

До зустрічі з Тоні Старком, Пітер Паркер не мав сучасного костюму з безліччю можливостей. Набувши павучих здібностей, він пошив собі блакитно-червону форму, вдягнув окуляри, що захищали його очі, та сконструював спеціальні пускачі для павутини. Екіпірований таким чином, він виходив на вулиці міста та в міру сил боронив звичайних людей від злочинців.

Іграшка Людина-павук в саморобному костюмі зроблена з якісного пластику та вкрита стійкою нетоксичною фарбою. Моделька має багато точок обертання, тому в неї згинаються кінцівки та крутиться шия. Це дозволяє надавати різних поз. Ретельний підхід до створення кожної, навіть найдрібнішої деталі, роблять фігурку Людини-павука в саморобному костюмі точною копією персонажа фільму. Кожна дитина та навіть дорослий фанат всесвіту Marvel будуть в захваті від цієї модельки!

До набору також входить частина фігурки Стерв'ятника, якого можна побудувати, зібравши всі іграшки серії Marvel The Amazing Spider-Man 2: Homecoming. Спробуй зробити це і насолоджуйся цікавою та різноманітною грою в оточенні легендарних персонажів!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Людина-павук в саморобному костюмі у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Головна мораль фільму "Людина-павук: Повернення додому" підкреслюється саме саморобним костюмом Людини-павука. В ньому він здійснив найбільший подвиг, довівши Тоні Старку і самому собі, що він вартий чогось і без крутезного костюму з купою високотехнологічних наворотів. Головне - те, що всередині, а не зовні.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Людина-павук в саморобному костюмі - Колекційна фігурка Marvel Legends Homecoming
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix