Людина-павук та Залізна Людина: Повернення додому - Колекційні фігурки Marvel Legends

1 550,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1154

Набір колекційних фігурок Людина-павук та Залізна Людина: Повернення додому від Hasbro. Серія Marvel Legends Spider-Man Homecoming.

Інтернет-магазин Супергерої представляє набір колекційних фігурок Людина-павук та Залізна Людина: Повернення додому від легендарної американської компанії Hasbro. Модельки є частиною серії Marvel Legends Spider-Man Homecoming.

Дозволивши Пітеру Паркеру відчути смак "великої гри" у попередньому фільмі кінофраншизи, у подальшому Тоні Старк наказав юному супергерою триматися якомога далі від неприємностей. Але хто ж тоді зупинить Стерв’ятника, що затіяв незаконну торгівлю інопланетною зброєю прямо під носом в Людини-павука?..

Набір колекційних фігурок Людина-павук та Залізна Людина: Повернення додому передає образ персонажів, що представлений в однойменному фільмі. Ультрасучасний костюм Людини-павука та чергова версія броні Залізної Людини відтворені максимально детально та якісно. Модельки оснащені багатьма точками артикуляції, що дозволяє надавати їм різноманітні пози з фільму та не тільки! Комплект містить змінні частини. Голова Людини-павука без маски передає риси актора Тома Голланда, а порожній шолом Залізної Людини обладнаний лицьовою пластиною, що відкидається, як у фільмі! Цей набір колекційних фігурок Людина-павук та Залізна Людина: Повернення додому справить враження як на дітей, так і на дорослих шанувальників коміксів!

Розмір фігурок: 15 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурки Людина-павук та Залізна Людина: Повернення додому у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Фільм "Людина-павук: Повернення додому" є найбільш касовою екранізацією коміксів у 2017 році, заробивши в світовому прокаті біля 880 мільйонів доларів.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Людина-павук та Залізна Людина: Повернення додому - Колекційні фігурки Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix