Людина-павук Пітер Паркер - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 350,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1116

Іграшка Людина-павук Пітер Паркер зображує найвідомішого героя всесвіту коміксів Marvel. Фігурка від знаменитого виробника модельок Hasbro.

Колекційна фігурка найбільш відомого супергероя всесвіту Marvel - Людина-павук Пітер Паркер, вироблена відомою американською компанією Hasbro.

Людина-павук здатен повзати по стінах, стріляти павутинням та взагалі володіє надлюдськими здібностями. Сила та спритність в купі з павучиним чуттям роблять його майже недосяжним для ворогів, а надзвичайна кмітливість дозволяє знайти вихід із найскладніших ситуацій.

Іграшка Людина-павук Пітер Паркер сягає у висоту 15 см, вельми реалістична й відтворена розробниками максимально ефектно та якісно. Супергерой зроблений з нешкідливого пластику. Має багато точок обертання, завдяки чому фігурка може приймати безліч різних поз. До набору також входять змінювані голова і кисті рук. Кожний фанат коміксів буде на сьомому небі, здобувши таку колекційну фігурку Пітера Паркера!

Також у наборі є бонусна деталь у вигляді лівої руки злодія Венома. Цю іграшку можна побудувати, якщо зібрати всі модельки лінійки Marvel Legends Ultimate Spider-Man. Бажаєш, щоб гратися було ще веселіше? Збери всіх супергероїв серії та вигадуй пригоди для цілої суперкоманди!

Висота фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Людина-павук Пітер Паркер Marvel Legends Series у будь-який зручний для вас спосіб. 

Чи Ви знали?

У звичайному житті Пітер Паркер - невдачливий хлопець, достатньо замкнутий у собі. Він невпевнено почуває себе поруч із жінками. Не цурається роботи, але ледь зводить кінці з кінцями. Але при всьому цьому, натягнувши маску Людини-павука, він самовіддано боронить людей, що нерідко глузують з нього, від безлічі загроз.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Людина-павук Пітер Паркер - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix