Людина-павук Майлз Моралес - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 250,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1115

Фігурка Людина-Павук Майлз Моралес зображує відомого героя всесвіту коміксів Marvel.

Фігурка героя всесвіту коміксів Marvel - Людина-Павук Майлз Моралес, від знаменитого виробника колекційних фігурок Hasbro.

Майлз Моралес володіє надлюдською силою, спритністю і павуковим чуттям. Відмінною рисою Майлза є вміння паралізувати своїх ворогів, просто торкаючись до них. Крім того, цей Людина-павук може, наче хамелеон, зливатися з навколишнім середовищем, стаючи практично невидимим. Завдяки здатності випускати павутину, Майлз Моралес може переміщатися по місту, та уражати нею своїх ворогів в бою.

Фігурка Людина-павук Майлз Моралес сягає у висоту 15 см, дуже реалістична і передана розробниками максимально яскраво і якісно. Жоден фанат не зможе встояти перед цією моделькою.

Іграшка Людина-павук Майлз Моралес зроблена з високоякісного пластику, має безліч точок артикуляції, так що у неї згинаються руки, ноги, кисті та крутиться шия. Це дозволяє надавати безліч різних поз. У комплект також входять змінні кисті рук і голова.

Також у наборі є елемент у вигляді правої руки Венома, якого можна побудувати з деталей, що входять в кожен коробок серії Marvel Legends Ultimate Spider-Men. Спробуй зібрати всю колекцію легендарних персонажів з цієї серії, і тоді твоя гра буде захоплюючою, цікавою і різноманітною.

Висота фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Людина-павук Майлз Моралес у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

У коміксах Marvel існує паралельний всесвіт (Ultimate Marvel), де Майлз Моралес став Людиною-павуком замість Пітера Паркера, який вважався мертвим. Згодом, коли з’ясувалося, що це не так, вони почали працювати разом.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Людина-павук Майлз Моралес - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix