Людина-павук, Капітан Америка, Залізна Людина - Набір колекційних фігурок Marvel Captain America: Civil War Legends

2 795,00 ₴
В наявності
SKU
1138
Людина-павук, Капітан Америка, Залізна Людина - Набір колекційних фігурок Marvel Captain America: Civil War Legends можна придбати з інкрементом of 1

Ексклюзивний набір Фігурок знаменитих персонажів, супергероїв Marvel Comics, від знаменитого виробника колекційних фігурок Hasbro серія Marvel Legends Captain America.

Інтернет-магазин Супергерої представляє ексклюзивний набір колекційних фігурок персонажів Marvel Comics, від знаменитого виробника модельок Hasbro (США). Іграшки увійшли до серії Marvel Legends Captain America.

До комплекту входить 3 фігурки серії Marvel Legends: Залізна Людина, Капітан Америка та Людина-павук.

Аутентичні і деталізовані копії персонажів зроблені з високоякісного пластику й мають безліч точок артикуляції, що дозволяє надавати різні пози.

У набір входять змінні голови Капітана Америки (Стівена Роджерса) і Залізної Людини (Тоні Старка), а також елемент у вигляді лазерних пострілів (основна вогнева міць супергеройських рукавиць Залізної Людини) та щит Капітана Америки.

Цей рідкісний набір трьох персонажів стане неймовірним подарунком для колекціонерів і шанувальників супергероїв. Спробуй зібрати всю колекцію легендарних персонажів з цієї серії і тоді твоя гра буде захоплюючою, цікавою і різноманітною.

Розмір фігурок: 15 см

Розмір упаковки: 38 * 25 * 8 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

Чи Ви знали?

Людина-павук, Капітан Америка та Залізна Людина - найпопулярніші супергерої Marvel. Спайдермен є візитною карткою компанії, Капітан Америка - взірець американської добропорядності, що завжди користувався повагою. Залізна Людина набув популярності в останні роки з появою кіновсесвіту Marvel та є найулюбленішим втіленням супергероїв коміксів на екрані.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Людина-павук, Капітан Америка, Залізна Людина - Набір колекційних фігурок Marvel Captain America: Civil War Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix