Людина-павук 2099 - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 450,00 ₴
В наявності
SKU
1136
Людина-павук 2099 - Колекційна фігурка Marvel Legends можна придбати з інкрементом of 1

Колекційна фігурка Людина-павук 2099 з лінійки Marvel Legends Series Multiverse Spider-Men від Hasbro.

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Людина-павук 2099 з лінійки Marvel Legends Series Multiverse Spider-Men від американського бренду Hasbro.

Під маскою Людини-павука 2099 ховається Мігель О'Хара - геніальний генетик майбутнього, що розпочав нерівний бій із корпорацією Алкемакс. Використовуючи свої павучі здібності, він в міру своїх сил боронить мир та спокій майбутнього.

Фігурка Людина-павук 2099 Marvel Legends вироблена з якісного нетоксичного пластику та вкрита стійкою фарбою. Іграшці можна надавати різних поз, бо в неї рухаються кінцівки та крутиться шия. Це можливо через те, що моделька обладнана багатьма точками артикуляції. Як і всі колекційні фігурки Hasbro, іграшка Людина-павук 2099 відрізняється надзвичайною ретельністю у виконанні дрібних деталей. Опинившись в руках, моделька виглядає так, наче тільки що зійшла зі сторінки коміксів. Кожна дитина чи дорослий колекціонер буде на сьомому небі, отримавши фігурку Людина-павук 2099!

Як і в кожному наборі Marvel Legends Series Multiverse Spider-Men, в цьому комплекті є частина фігурки Піщаної Людини. Отримати його цілком можна зібравши повну колекцію іграшок серії.

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Людина-павук 2099 у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Мігель О'Хара, на відміну від Пітера Паркера, не має славнозвісного павучого чуття. Натомість, він володіє дуже гострим слухом та зором, що дуже часто стає йому у нагоді, бо в Людини-павука 2099 дуже багато ворогів.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Людина-павук 2099 - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix