Локі - Колекційна фігурка Marvel Thor Legends

1 750,00 ₴
В наявності
SKU
1147
Локі - Колекційна фігурка Marvel Thor Legends можна придбати з інкрементом of 1

Колекційна фігурка Локі від компанії Hasbro (США). Серія Marvel Legends Series 6-inch Thor: Ragnarok.

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Локі від американської компанії Hasbro за фільмом "Тор: Рагнарок". Моделька входить до Marvel Legends Series 6-inch Thor: Ragnarok.

Локі Лафейсон - син Лафея, правителя Снігових Велетнів і зведений брат Тора Одінсона. Заздрість і ненависть до Тора впливала на Локі, поки він не став справжнім лиходієм, який жадає стати наймогутнішим богом в Асгарді і знищити свого брата Тора. Локі, вивчаючи чорну магію, отримав титул «бога зла» серед Асгардіанцев.

Колекційна фігурка Локі зображує персонажа таким, яким він з'явився в фільмі "Тор: Рагнарок". Іграшка зроблена з високоякісного нетоксичного пластику і вкрита стійкою фарбою. Абсолютно нешкідлива. Завдяки безлічі точок артикуляції в неї згинаються руки та ноги. На окрему увагу заслуговує рівень деталізації модельки. Ця унікальна модель Локі стане неймовірною знахідкою для колекціонерів супергероїв Marvel Comics.

У комплект входить шолом, накидка і нога збірної фігурки Халка, яку можна отримати, зібравши всі іграшки серії Marvel Legends Thor: Ragnarok. Спробуй зробити це та насолоджуйся цікавою грою в оточенні легендарних персонажів!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Локі Marvel Legends у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Офіційна поява Локі як героя коміксів відбулась у жовтні 1962 року. Однак, вперше персонаж з цим ім'ям був використаний задовго до цього. У серпні 1949 року одноіменний герой з'явився у номері "Venus #6", де був представлений як опальний олімпійський бог.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Локі - Колекційна фігурка Marvel Thor Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix