Людина-павук 2099 - Колекційна фігурка Marvel Legends Infinite Series Spider-Man 2099

3 700,00 ₴
В наявності
SKU
1184
Людина-павук 2099 - Колекційна фігурка Marvel Legends Infinite Series Spider-Man 2099 можна придбати з інкрементом of 1

Колекційна екшн-фігурка Людина-павук  2099 Infinite Series. Marvel Legends

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну екшн-фігурку Людина-павук 2099 Infinite Series, що входить до легендарної лінійки фігурок Marvel Legends.

Модель відтворює геніального молодого генетика Мігеля О'Гара, творця апарата для зрощування генів. Отримавши з його допомогою павучі здібності, він тепер змушений ховатись під маскою, щоб не стати знаряддям зла в руках негідників.

Екшн-фігурка Людина-павук 2099 Infinite Series - це аутентична копія легендарного героя коміксів. Дуже точна деталізація, передача найдрібніших нюансів розфарбування костюма та неймовірна рухомість іграшки - всі ці відмінні риси колекційних фігурок Marvel Legends від Hasbro притаманні й цій моделі. Оснащена багатьма точками артикуляції на згинах рук та ніг, фігурка може приймати майже будь-які пози з коміксів. Крім того, в іграшки крутиться шия. Людина-павук 2099 Series стане відмінним вибором для подарунку як дитині, так і дорослому колекціонеру фігурок Marvel.

До набору також входять два додаткові елементи: меч та рука Хобгобліна. Зібрашви всі фігурки серії, можна отримати всю модель Хобгобліна!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 6 * 15 * 26.5 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Людина-павук  2099 Infinite Series будь-яким зручним для вас способом!

Чи Ви знали?

Мігель О'Гара не володіє "шостим чуттям" оригінального Людини-павука (Пітера Паркера). Втім, це компенсується феноменальним зором та надчутливим слухом

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Людина-павук 2099 - Колекційна фігурка Marvel Legends Infinite Series Spider-Man 2099
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix