Лешер - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 150,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1158

Колекційна фігурка від американської компанії Hasbro - Лешер Marvel Legends, серія Spider-Man Legends Series Build-a-Figure: Lizard!

Інтернет-магазин Супергерої представляє оригінальну колекційну фігурку від американської компанії Hasbro - Лешер серії Marvel Legends, що увійшла в лінійку Spider-Man Legends Series Build-a-Figure: Lizard!

Лешер (Lasher) був одним з п'яти симбіотов, що з'явилися в лабораторії, коли отрута породила кілька різних симбіотов під час дуги історії роз'єднання. Симбиот: Лешер зеленого кольору, що володіє здібностями створювати додаткові симбіотичні щупальця та кнути.

Фігурка Симбиот: Лешер Marvel Legends виготовлена з міцного нетоксичного пластику і вкрита стійкою фарбою. Модельці можна надавати різні пози, оскільки вона оснащена безліччю точок артикуляції. Як і всі колекційні фігурки Hasbro, іграшка Лешер відрізняється неймовірною ретельністю у виконанні дрібних деталей. Будь який фанат симбиотів або колекціонер персонажів коміксів буде в захваті, отримавши фігурку Лешер серії Marvel Legends!

Як і в кожному наборі Spider-Man Legends Series Build-a-Figure: Lizard, в цьому комплекті є частина фігурки Ящера. Отримати його можна зібравши всі фігурки серії.

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Лешер Marvel Legends будь-яким зручним для вас способом.

Чи Ви знали?

У 1993 році, знайшовши 5 добровільних піддослідних, вчені виростили в лабораторії штучних симбіотів - потомство Венома. Вони отримали імена Фейдж, Райот, Крик, Лешер і Агонія.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Лешер - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix