Крейвен-Мисливець - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 150,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1108

Фігурка Крейвен-Мисливець від компанії Hasbro (США).

Інтернет-магазин Супергерої представляє іграшку Крейвен-Мисливець від американської компанії Hasbro. Фігурка відомого злодія всесвіту Людини-павука належить до лінійки Marvel Legends Spider-Man Infinite Series.

Він приїхав до США, щоб довести собі та всьому світу, що є кращим за Людину-павука! Спеціальна сироватка наділяє Крейвена надлюдською силою та спритністю, тому на Спайдермена чекатиме нелегке випробування!

Іграшка Крейвен-Мисливець зроблена з якісного нетоксичного пластику та оснащена багатьма точками артикуляції. Завдяки цьому в неї рухаються кінцівки, крутиться шия, тож їй можна надавати різних поз. Надретельна проробка кожної дрібної деталі робить модельку точною копією персонажу коміксів, який наче вискочив з паперових сторінок до реального світу. Комплект довершує справжня мисливська зброя - спис. Жодна дитина чи навіть дорослий шанувальник Marvel не встоїть перед фігуркою Крейвен-Мисливець!

Також до набору входить права нога модельки Носорога Ріно. Щоб зібрати його цілком, треба знайти решту частинок в інших коробках серії Marvel Legends Spider-Man Infinite Series. Крім фігурки Крейвена-Мисливця, до неї входять Алий Павук (Бен Рейлі), Чудовий Веном, Хамелеон, Гонщик-примара та Білий тигр. Збери їх всіх разом та насолоджуйся різноманітною та цікавою грою в оточенні легендарних супергероїв!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Крейвен-Мисливець Marvel Legends у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Вперше Крейвен-Мисливець з’явився у коміксах у 1964 році ("Приголомшливий Людина-павук", № 15). Народився у Санкт-Петербурзі (у той час - Ленінград). Справжнє ім’я - Сергій Кравінов.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Крейвен-Мисливець - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix