Колекційні фігурки Тор Рагнарок

Колекційні фігурки Тор Рагнарок

Небосхил затягло хмарами, вже чути грім та видно блискавку. Ні, це не чергова примха погоди, просто до кінотеатрів знов завітав доблесний асгардець зі своїм молотом Мйольніром! А в інтернет-магазин Супергерої з'явилися нові фігурки Тора від провідних світових виробників, таких як Hasbro та Diamond Select. В тому числі й новинка з легендарної колекції Marvel Legends, що зображує образ сина Одіна за мотивами нового фільму "Тор: Рагнарок"!

View as Таблиця Список

5 товарів

на сторінці
В порядку спадання
View as Таблиця Список

5 товарів

на сторінці
В порядку спадання

Тор - персонаж германо-скандинавської міфології, що у другій половині 20-го сторіччя отримав нове життя завдяки Стену Лі, Ларрі Ліберу та Джеку Кірбі. Саме ці автори Marvel у 1962 році оселили бога грому в коміксах як одного з супергероїв. Він дуже швидко набув популярності, тому серію видань, де герой з'явився вперше, згодом перейменували на його честь. Вже у 1966 вийшов перший мультфільм - "Могутній Тор". Дуже великим попитом почали користуватися іграшки та фігурки Тора, а також деякі його аксесуари, наприклад, Мйольнір. Після запуску кінематографічного всесвіту Marvel, супергерой отримав власний фільм. Наразі вийшов вже другий сиквел, крім того, Тор з'являється в інших кінострічках серії, оскільки є одним з Месників.

Завдяки популярності кіновсесвіту Marvel, в більшості глядачів образ сина Одіна міцно асоціюється з Крісом Хемсвортом, що грає його вже майже десять років. Колекційні фігурки Тора повторюють риси обличчя актора, що в купі з надретельною деталізацією костюму робить модельки копіями персонажа фільмів. Наприклад, фігурка Тора з нової кінострічки "Тор: Рагнарок" серії Marvel Legends передає героя в образі гладіатора і стане справжньою знахідкою для шанувальників!

В результаті поєднання сучасних технологій, вдалих сюжетних історій та досвіду, кожен фільм Marvel перетворюється на справжню казку, що однаково сильно подобається як дітям, так і дорослим. А іграшкова моделька супергероя здатна перенести шматочок цієї казки до реального світу. Кожна фігурка Тора зроблена з любов'ю до всього надзвичайного і чарівного, щоб розфарбувати світ кожного, хто торкнеться її, в яскраві кольори пригод.

Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix