Капітан Всесвіт - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 150,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1120

Капітан Всесвіт - фігурка серії Marvel Legends від американської компанії Hasbro.

Інтернет-магазин Супергерої з радістю представляє нову іграшку від американської компанії Hasbro. Капітан Всесвіт - фігурка серії Marvel Legends, що увійшла до лінійки The Amazing Spider-Man 2: Homecoming, присвяченій кінострічці "Людина-павук: Повернення додому".

Улюблений супергерой набув нових супер здібностей від Сили Всесвіту! Тепер він - Космічний Людина-павук, що готовий зустрічати загрози світових масштабів.

Фігурка Капітан Всесвіт зроблена з якісного нетоксичного пластику та вкрита приємною для очей стійкою фарбою. Моделька оснащена точками артикуляції, тому в неї згинаються кінцівки та крутиться шия. Надретельний підхід до виготовлення кожної, навіть найдрібнішої деталі, робить іграшку точною копією персонажу коміксів, який наче зійшов з паперових сторінок. Капітан Всесвіт - фігурка для справжніх шанувальників Marvel - стане справжньою прикрасою будь-якої колекції!

Також до набору входить частина модельки Стерв'ятника. Отримати її цілком можна зібравши всі іграшки серії The Amazing Spider-Man 2: Homecoming. Зроби це та насолоджуйся цікавою та різноманітною грою в оточенні легендарних супергероїв!

Висота фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Капітан Всесвіт Marvel Legends у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

На Землі Загадкова Сила, що передувала появі Капітана Всесвіт, трансформувалась на Силу Всесвіту. Під час глобальних загроз ця Сила матеріалізувалась в якійсь людині, даруючи їй надздібності. Саме носій цієї Сили Всесвіту і звався Капітан Всесвіт.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Капітан Всесвіт - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix