Капітан Америка: Війна Нескінченності - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 450,00 ₴
В наявності
SKU
1162
Капітан Америка: Війна Нескінченності - Колекційна фігурка Marvel Legends можна придбати з інкрементом of 1

Фігурка Капітан Америка (Captain America) від компанії Hasbro. Серія Avengers Marvel Legends Series Build-a-Figure: Thanos!

Інтернет-магазин Супергерої з радістю представляє колекційну фігурку Капітан Америка: Війна Нескінченності від американської компанії Hasbro. Моделька входить в Avengers Marvel Legends Series Build-a-Figure: Thanos!

Колекційна фігурка Капітан Америка: Війна Нескінченності з новим головним атрибутом, який він отримав у фільмі "Месники: Війна Нескінченності". Кеп постав з абсолютно новим щитом зі сплаву сталі та вібраніума.

Фігурка оновленого Капітана Америки з фільму "Месники: Війна Нескінченності" зроблена з високоякісного пластику з безліччю точок артикуляції. На окрему увагу заслуговує артикуляція і деталізація модельки. В рисах обличчя легко впізнається Крістофер Еванс - актор, що зіграв роль Стіва Роджерса в кінострічках Marvel. У комплект також входить змінні кисті рук і оновлений щит. Ця унікальна постать Капітана Америки з фільму "Месники: Війна Нескінченності" стане неймовірною знахідкою для шанувальників Месників і колекціонерів супергероїв Marvel Comics.

У комплект входить одна з частин модельки Таноса, яку можна отримати, зібравши всі фігурки серії Avengers Marvel Legends Series Build-a-Figure: Thanos. Спробуй зробити це і насолоджуйся цікавою грою в оточенні легендарних персонажів!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Капітан Америка: Війна Нескінченності будь-яким зручним для вас способом.

Чи Ви знали?

В одному з фільмів про Капітана Америку показали сенатора, що знаходився на службі в Гідри. Завдяки діям Кепа та Чорної вдови його вдалося знешкодити. Втім, в коміксах Капітану Америка доводилось протистояти навіть... президентам США! Свого часу, президенти Ніксон та Рейган опинялись замішаними в досить брудні історії, і тільки втручання Кепа відвернуло небезпечні для всього світу наслідки.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Капітан Америка: Війна Нескінченності - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix