Капітан Америка - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 150,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1112

Фігурка Капітан Америка від знаменитого виробника колекційних фігурок Hasbro.

Інтернет-магазин Супергерої представляє Фігурку Капітан Америка від легендарних Hasbro, провідного американського виробника колекційних моделей.

Капітан Америка, якого насправді звуть Стівеном Роджерсом - це культовий супергерой Marvel та один з найстаріших персонажів коміксів. Стів володіє більшістю видів зброї, рукопашним боєм, постійно підтримує ідеальну фізичну форму. Незламна мужність, відданість та чесність - ось головні риси, ідеальним зразком яких є Роджерс.

Фігурка Капітан Америка зроблена з високоякісного пластику та вкрита стійкою нетоксичною фарбою. Моделька оснащена кількома точками артикуляції, в неї крутяться руки, ноги й шия, тому їй можна надавати багато різних поз. У комплекті є знаменитий щит з вібраніуму, який є фірмовою ознакою супергероя. Ретельний підхід до створення найдрібніших деталей робить іграшку досконалою копією персонажа фільму, який наче ступив крізь скло екрану у реальний світ. Фігурка Капітан Америка сподобається як дітям, так і дорослим прихильникам коміксів та фільмів Marvel.

Крім того, до набору входить частина іграшки Людина-мураха, яку можна побудувати, зібравши всі модельки серії Marvel Legends Captain America. Спробуй зробити це та вигадуй цікаві пригоди в оточенні легендарних супергероїв!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Капітан Америка Marvel Legends у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Вороги Капітана Америки уособлюють неприйнятні як для нього самого, так і для всієї американської нації речі: нацизм, комунізм, фашизм, тероризм, анархізм, нео-нацизм тощо.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Капітан Америка - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix