Алий Павук Каїн - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 250,00 ₴
В наявності
SKU
1174
Алий Павук Каїн - Колекційна фігурка Marvel Legends можна придбати з інкрементом of 1

Фігурка Алий Павук Каїн (Scarlet Spider) від виробника іграшок Hasbro. Серія Spider-Man Legends SP // dr Series

Інтернет-магазин Супергерої представляє фігурку Алий Павук Каїн (Scarlet Spider), від легендарної компанії-виробника іграшок Hasbro. Модель входить в лінійку Spider-Man Legends SP // dr Series.

Каїн (Kaine) - клон Пітера Паркера і є головним персонажем серії коміксів Scarlet Spider. Фігурка Каїн Алий Павук - якісне втілення відомого персонажа коміксів Marvel з всесвіту Людини-павука, 

Іграшка Алий Павук Каїн зроблена з якісного нетоксичного пластика та обладнана безліччю точок артикуляції, тому кінцівки і шия у неї вільно рухаються. Це дозволяє надавати фігурці різні пози. Додаткові кисті рук і голова, що входять в набір, також додають різноманітності.

Як бонус до іграшки Алий Павук, комплект містить частину бонусної модельки (рука) Spider-Man Legends SP // dr Series, яку можна зібрати цілком, отримавши всі фігурки серії. Збери всю колекцію іграшок і насолоджуйся захоплюючою грою в оточенні легендарних персонажів!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Алий Павук Каїн (Scarlet Spider) будь-яким зручним для вас способом.

А чи знаєте Ви?

Клон Людини-павука Каїн успадкував всі рефлекси від Пітера Паркера. Крім того, він має здатність «ясновидіння», вміє виділяти кислотну кров, здатний виробляти органічну павутину, а його костюм в районі пальців оснащений гострими кігтями

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Алий Павук Каїн - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix