Іграшки Людина-павук

Інтернет-магазин Супергерої пропонує широкий вибір іграшок Людини-павука. На віртуальних полицях ви знайдете колекційні фігурки, що зображують улюбленого героя таким, яким він був у різних фільмах та коміксах. Відмінності є у костюмах, розфарбуванні, комплектації наборів, але всі вони мають дещо спільне - кожна іграшка Людина-павук має відмінну якість. Всі бренди, представлені в інтернет-магазині Супергерої, пройшли перевірку часом. Hasbro та Diamond Select відомі в усьому світі, а їх колекції фігурок супергероїв є майже такими ж легендарними, як і самі персонажі. Тож ласкаво просимо!

View as Таблиця Список

Товари 1-8 з 16

Сторінка
на сторінці
В порядку спадання
  1. Колекційна фігурка Людина-павук Marvel Retro
    Колекційна фігурка Людина-павук Marvel Retro
    Спеціальна ціна 1 050,00 ₴ Стара ціна 1 150,00 ₴
View as Таблиця Список

Товари 1-8 з 16

Сторінка
на сторінці
В порядку спадання

За більш ніж півсторіччя існування культури коміксів було вигадано тисячі супергероїв. Але лише одиниці здатні конкурувати в популярності з Людиною-павуком, пригоди якого надихали не одне покоління дітей по всьому світу. Він став першим вихідцем з народу в коміксах, простим хлопцем з простими проблемами. Саме близькість Спайдермена до звичайних людей завоювала герою місце в серцях мільйонів підлітків.

Десятки власних серій коміксів, тисячі номерів, сотні мільйонів екземплярів, а ще мультсеріали, телебачення, кіно… та іграшки! Так, іграшки Людини-павука мають не менше значення в культурі, ніж появи супергероя на сторінках та екранах. Від цього перехоплює подих, але перші діти, які ще у 60-х роках минулого сторіччя просили в Санта-Клауса модельку Спайдермена на Різдво, вже встигли постаріти. Тим не менш, багато хто з них й досі цікавиться пригодами улюбленого персонажа та завжди радий поповнити колекцію новою фігуркою.

Технології біжать вперед величезними кроками, й все більше дітей віддають перевагу віртуальним забавкам. Це ще одна причина купити іграшку Людини-павука, бо жодна дитина не зможе встояти перед таким подарунком. Він стане справжнім другом для малюка, який завжди буде поруч та з яким можна вигадати власні цікаві пригоди!

Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix