Ґрут - Вартові Галактики - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 650,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1126

Іграшка Ґрут від американської компанії Hasbro. Три фігурки у комплекті.

Інтернет-магазин Супергерої з радістю представляє іграшку Ґрут від американської компанії Hasbro. Ця колекційна фігурка входить до серії Marvel Legends Guardians of the Galaxy Evolution.

Ґрут має позаземне походження. Володіє дуже високим інтелектом, хоча й виражає всі свої думки лише однією фразою. Справжній товариш, він готовий принести себе у жертву, щоб врятувати друзів. Поза всілякими сумнівами, Ґрут - наймиліший і найулюбленіший дітьми учасник Вартових Галактики.

Іграшка Ґрут являє собою копію персонажа першого фільму "Вартові Галактики". До набору також входять дві зменшені фігурки, що зображують малюка Ґрута в горщику та Ґрута дитину, яким він був у кінострічці "Вартові Галактики 2". Модельки зроблені з якісного пластику та вкриті стійкою нетоксичною краскою. Мають неймовірний рівень деталізації - навіть найменша з фігурок досконало пророблена. Іграшка Ґрут має багато точок артикуляції, тому в неї згинаються кінцівки, та крутиться шия. Цей набір з трьох фігурок Ґрута стане справжньою знахідкою для шанувальників Marvel та Вартових Галактики!

Комплектація: Ґрут дорослий, Ґрут дитина, малюк Ґрут у горщику;

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Розмір фігурки дорослого Ґрута: 23 см

Рекомендований вік: від 4 років

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Ґрут Marvel Legends у будь-який зручний для вас спосіб.

Я є Ґрут?

Згідно з коміксами, Ґрут вміє поглинати інші дерева, щоб регенерувати та збільшуватись у розмірах. Крім того, він вміє управляти ними.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Ґрут - Вартові Галактики - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix