Бетмен - Колекційна фігурка серії "Бетмен проти Супермена"

896,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1403

Фігурка Бетмен з фільму "Бетмен проти Супермена". Посилена броня та з очі, що світяться!

Інтернет-магазин Супергерої представляє іграшку Бетмен з серії "Бетмен проти Супермена" в посиленій броні та очами, що світяться!

Попереду рішуча сутичка між лицарем Готему та сином Криптону. Чи зможе вистояти Бетмен в битві проти надлюдини? Фігурка Бетмена з серії "Бетмен проти Супермена" зображує супергероя в його важкій броні, яку він сконструював спеціально для боротьби проти Супермена. Створена за образом з фільму "Бетмен проти Супермена", моделька відрізняється блискучей деталізацієй та разючею схожістю з екранним прототипом. Фігурка обладнана кількома точками артикуляції, тож в неї рухаються руки, ноги, крутиться шия. Це дозволить надати їй будь-яких поз з фільму. Ця іграшка Бетмен справить незабутнє враження на будь-якого фаната супергероя!

В модельки світяться очі!

Розмір фігурки: 30 см

Рекомендований вік: від 3 років

Розмір упаковки: 33 х 23 х 7 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити іграшку Бетмен з серії "Бетмен проти Супермена" у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Вважається, що справжньою сутністю персонажа є саме Бетмен, а не Брюс Вейн. Це свого роду обгортка, що ховає його справжнє обличчя. З іншим культовим супергероєм DC Comics, Суперменом, все навпаки - головним персонажем є саме Кларк Кент, а не його супергеройське втілення.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Бетмен - Колекційна фігурка серії "Бетмен проти Супермена"
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix