Хела - Колекційна фігурка Marvel Thor Legends

1 595,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1148

Колекційна фігурка Хела виробництва Hasbro (США). Marvel Thor Legends Series.

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Хела від американської компанії Hasbro. Моделька належить до Marvel Thor Legends Series.

Хела - богиня смерті, яку Одін призначив керувати у Хелі та Ніфльхеймі. Схотівши більшого, вона повернулася назад до Азгарду, бажаючи отримати душу самого Одіна...

Колекційна фігурка Хели зроблена з високоякісного пластику та вкрита стійкою нетоксичною фарбою. Іграшка має багато точок артикуляції, тож в неї рухаються руки, ноги, а також крутиться голова. Це дозволяє надавати різних поз. Моделька відтворює екранного персонажа, передаючи образ Кейт Бланшетт з фільму "Тор: Рагнарок" у найдрібніших деталях. Фігурка Хели сподобається як дітям, так і дорослим колекціонерам супергероїв Marvel.

До набору входять аксесуари героїні, а також дві частини іграшки, яку можна побудувати, зібравши всю серію модельок Marvel Thor Legends Series. Спробуй зробити це, і крім бонусної іграшки отримаэш можливість вигадувати власні пригоди великій команді супергероїв!

Розмір фігурки: 15 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Хела Marvel Legends у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

На честь скандинавської богині Хель, що стала прообразом героїні Marvel, названі два астероїди, які були відкриті у 1910 та 1921 роках.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Хела - Колекційна фігурка Marvel Thor Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix