Хела і Кат Скурдж - Тор: Рагнарек - Набір колекційних фігурок Marvel Legends

Спеціальна ціна 1 750,00 ₴ Стара ціна 1 995,00 ₴
В наявності
SKU
11129
Хела і Кат Скурдж - Тор: Рагнарек - Набір колекційних фігурок Marvel Legends можна придбати з інкрементом of 1

Набір колекційних фігурок Хела і Кат Скурдж від американської компанії Hasbro серія Marvel Legends Thor: Ragnarok.

Інтернет-магазин Супергерої з радістю представляє Набір колекційних фігурок Хела і Кат Скурдж від американської компанії Hasbro. Моделька входить в Marvel Legends Series Thor: Ragnarok.

Істота з зловісної епохи Всесвіту, Хела, озброєна здатністю використовувати необмежену кількість зброї вражаючими і смертоносними способами, прагне помститися тим, хто ув'язнив цілу вічність тому. Асгардійскій солдат, одержимий ідеєю озброєння з інших світів Скурдж зібрав арсенал дивної і неймовірної зброї з дев'яти Царств. Зараз, за часів боротьби Асгарда, Скурдж повинен використовувати свій дивовижний арсенал, ставши Катом Хели, щоб забезпечити його виживання.

Колекційні фігурки Хела і Скурдж зображують персонажів такими, якими вони представлені у фільмі "Тор: Рагнарек". Іграшки зроблені з високоякісного нетоксичного пластика і покриті стійкою фарбою. На окрему увагу заслуговує рівень деталізації модельок. Майстри Hasbro перевершили самих себе і створили зразкові копії персонажів фільму. Преміальні пози фігурок Хели та Скурджа серії Marvel Legends передані з високою чіткістю і поєднуються зі складною деталізацією персонажів, що робить їх чудовими як для гри, так і для демонстрації унікальної колекції супергероїв Marvel Comics.

У комплект входять змінні руки і 9 аксесуарів! Хела поставляється з двома альтернативними руками, що дозволяє фанатам створювати динамічні пози і сцени з фільму.

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 6 * 23 * 28 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Хела і Кат Скурдж будь-яким зручним для вас способом.

А чи знаєте Ви?

У супергеройському фільмі 2017 року роль підступної Хели виконала актриса Кейт Бланшетт і Ката Скёрдж зіграв актор Карл Урбан. А в коміксах Marvel ці персонажі вперше з'явилися в 1964 році.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Хела і Кат Скурдж - Тор: Рагнарек - Набір колекційних фігурок Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix