Колекційні фігурки Людини-павука

Інтернет-магазин Супергерої пропонує своїм відвідувачам казкове різноманіття колекційних фігурок Людини-павука від провідних американських компаній - Hasbro (Marvel Legends) та Diamond Select. На віртуальних полицях магазину зібрані модельки Спайдермена, що зображують персонажа у різні періоди його існування. Виробники черпали своє натхнення у популярних мультсеріалах, епічних блокбастерах, що їх було знято вже не мало, та, авжеж, у першоджерелах - коміксах. В нас ви можете купити фігурки Людини-павука - якісні копії супергероя Marvel #1, що стануть прекрасним доповненням для будь-якої колекції!

View as Таблиця Список

Товари 1-8 з 24

Сторінка
на сторінці
В порядку спадання
 1. Чорна Людина-павук - Колекційна фігурка Marvel Legends
  Чорна Людина-павук - Колекційна фігурка Marvel Legends
  Надійде на склад за 1-3 тиждні
  Оцінка:
  100%
  1 250,00 ₴
View as Таблиця Список

Товари 1-8 з 24

Сторінка
на сторінці
В порядку спадання

Спайдермен, найпопулярніший герой всесвіту Marvel, існує вже понад пів сторіччя. Починаючи їз серпня 1962 року, коли він вперше з'явився на сторінках коміксів, Людина-павук зайняв значне місце у серцях мільйонів шанувальників та в історії масової культури. Він став кумиром дитинства для кількох поколінь американців, маски та костюми з його зображенням мають найбільший попит на Хелоуін, а знайти та купити фігурки Людини-павука було важче, ніж будь-якого іншого супергероя Marvel.

Не дивно, що боси Marvel користуються цим. Для них Спайдермен став справжнім флагманом. Коли Marvel першою з компаній, що виробляють комікси, виставила свої акції на Нью-Йоркській фондовій біржі, видання The Wall Street Journal освітило цю подію під заголовком "Людина-павук виходить на Уолл-Стріт". У рекламній компанії з цієї нагоди взяли участь Стен Лі - один з двох "батьків" Спайдермена - та актор, вдягнений у костюм саме цього супергероя. На параді Macy's, що проходить кожен рік з нагоди Дня подяки, більш ніж 10 років поспіль з'являлася велетенська надувна фігурка Людини-павука. Його зображення з'являються на футболках, кружках, банерах з підтримки спортивних команд та навіть у передвиборчих кампаніях.

Переглядаючи різні модельки Спайдермена, можна помітити суттєві відмінності у розфарбуванні його костюмів. Справа в тому, що у різні часи та за різних обставин образ супергероя змінювався. Найулюбленішим серед фанатів лишається класичний червоно-синій костюм. Але який би вигляд герой не мав у кожному наступному коміксі чи фільмі, кожен образ та кожна відповідна фігурка Людини-павука тепло сприймається шанувальниками.

Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix